2019

Program, výsledky i tabulky mistrovství světa v hokeji 2019

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 10. do 26. května na Slovensku (Bratislava, Košice), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 26. 5. od 20.15 v Bratislave.

A-skupina (Košice): Kanada, USA, Finsko, Německo, Slovensko, Dánsko, Francie, Velká Británie

B-skupina (Bratislava): Švédsko, Rusko, Česko, Švýcarsko, Norsko, Lotyšsko, Rakousko, Itálie


Přímé přenosy z hokejového MS 2018 nabídne českým fanouškům jako tradičně Česká televize.
Sledujte online přenos: ČT Sport živě a zdarma »


Program, výsledky i tabulky mistrovství světa v hokeji 2019

MS V HOKEJI 2019 ↓ TABULKY

MS 2019 V HOKEJI ↓ STŘELCI


Kompletní program MS v hokeji 2019 a výsledky

Pátek 10. 5. 2019

  • Finsko – Kanada (16:15)
  • Rusko – Norsko (16:15)
  • USA – Slovenkso (20:15)
  • Česko – Švédsko (20:15)

Sobota 11. 5. 2019

  • Dánsko – Francie (12:15)
  • Švýcarsko – Itálie (12:15)
  • Německo – V. Británie (16:15)
  • Lotyšsko – Rakousko (16:15)
  • Slovensko – Finsko (20:15)
  • Norsko – Česko (20:15)

Neděle 12. 5. 2019

  • USA – Francie (12:15)
  • Rusko – Rakousko (12:15)
  • Dánsko – Německo (16:15)
  • Itálie – Švédsko (16:15)
  • V. Británie – Kanada (20:15)
  • Lotyšsko – Švýcarsko (20:15)

Pondělí 13. 5. 2019

  • USA – Finsko (16:15)
  • Rusko – Česko (16:15)
  • Slovensko – Kanada (20:15)
  • Norsko – Švédsko (20:15)

Úterý 14. 5. 2019

  • V. Británie – Dánsko (16:15)
  • Itálie – Lotyšsko (16:15)
  • Německo – Francie (20:15)
  • Švýcarsko – Rakousko (20:15)

Středa 15. 5. 2019

  • USA – V. Británie (16:15)
  • Švýcarsko – Norsko (16:15)
  • Německo – Slovensko (20:15)
  • Rusko – Itálie (20:15)

Čtvrtek 16. 5. 2019

  • Kanada – Francie (16:15)
  • Švédsko – Rakousko (16:15)
  • Finsko – Dánsko (20:15)
  • Česko – Lotyšsko (20:15)

Pátek 17. 5. 2019

  • Francie – Slovensko (16:15)
  • Rakousko – Norsko (16:15)
  • Finsko – V. Británie (20:15)
  • Česko – Itálie (20:15)

Sobota 18. 5. 2019

  • Dánsko – USA (12:15)
  • Lotyšsko – Rusko (12:15)
  • Kanada – Německo (16:15)
  • Itálie – Norsko (16:15)
  • V. Británie – Slovensko (20:15)
  • Švédsko – Švýcarsko (20:15)

Neděle 19. 5. 2019

  • Německo – USA (12:15)
  • Rakousko – Česko (12:15)
  • Francie – Finsko (20:15)
  • Švýcarsko – Rusko (20:15)

Pondělí 20. 5. 2019

  • Francie – V. Británie (16:15)
  • Švédsko – Lotyšsko (16:15)
  • Kanada -Dánsko (20:15)
  • Rakousko – Itálie (20:15)

Úterý 21. 5. 2019

  • Finsko – Německo (12:15)
  • Česko – Švýcarsko (12:15)
  • Slovensko – Dánsko (16:15)
  • Norsko – Lotyšsko (16:15)
  • Kanada – USA (20:15)
  • Švédsko – Rusko (20:15)

Čtvrtek 23. 5. 2019

  • čtvrtfinále 1 (16:15)
  • čtvrtfinále 2 (16:15)
  • čtvrtfinále 3 (20:15)
  • čtvrtfinále 4 (20:15)

Sobota 25. 5. 2019

  • semifinále 1 (15:15)
  • semifinále 2 (15:15)

Neděle 26. 5. 2019

  • o 3. místo (15:45)
  • finále (20:15)