Živě

Kde sledovat MS v hokeji 2023 live – TV, online přenosy a live stream zdarma

MS v hokeji live můžete sledovat pomocí TV přenosů, ale také internetových live streamů a online audio přenosu. Prohlédněte si níže všechny dostupné možnosti v rychlém přehledu.

Mistrovství světa v hokeji 2023 přímý přenos

Diváci si mohou vybrat z kompletní nabídky přenosů televizí, díky kterým nemusí přijít ani o jeden jediný zápas. Skvělou hokejovou nabídkou nás bude opět zásobovat ČT Sport, ČT Sport Plus, ale zapomínat nesmíme ani na slovenské (RTVS :Šport) a další online televize, které svými přenosy kompletně online pokryjí všechny zápasy na hokejovém šampionátu.

Všechny duely MS v hokeji 2023 ve Finsku a Lotyšsku pak nabídne také sázkové kanceláře Tipsport, Chance, Betano a Fortuna.

Kde sledovat MS v hokeji live

  • TV přenos → ČT sport / RTVS Šport
  • Online přenos → ČT sport Plus / RTVS.sk
  • Live stream → Sázkové kanceláře
  • Audio přenos → Radiožrunál

MS hokej 2023 živě na ČT Sport a ČT Sport Plus

Přímé přenosy z hokeje má už velice dlouho pod svými křídly Česká televize, nejinak je tomu bude i u MS v hokeji 2023. Na kanálech ČT Sport živě a nově na online platformě ČT sport Plus, kde budeme moci sledovat všechny zápasy základních skupin a pochopitelně všechny utkání play off a boje o medaile.

Na webu mshokej.cz naleznete živé hokejové přenosy všech 64 zápasů a také archiv všech zápasů, zajímavé reportáže a sestřihy.

Sledujte ČT Sport Plus online zde →

MS hokej 2019 RTVS Šport v TV a online

Letošní Mistrovství světa v hokeji stejně jako v předchozích letech přináší živě Slovenská televize. Všechny duely slovenské reprezentace přinese v přímém přenosu nový sportovní kanál RTVS :ŠPORT.

Sledujte RTVS ŠPORT živě zde →

MS hokej 2023 live stream zdarma na TV Tipsport

Lepší možností je využít TV Tipsport, která se specializuje na hokejové živé přenosy. Po registraci se pak můžete zcela zdarma dívat na vybraný hokejový zápas.

Sledujte MS 2023 live stream zde →

Hokej MS online na TV Betano

MS hokej online přes internet můžete sledovat také díky jedné z nejnovějších společností na českém trhu – Betano. Ta má v nabídce vlastní TV Betano ai zde lze sledovat turnaj MS v hokeji živě zdarma.

Sledujte  MS 2023 live přenosy zde →

MS hokej 2023 online stream Fortuna TV

Na Fortuna TV můžete sledovat živě všechny zápasy MS! Sledujte naše borce nebo třeba předpokládanou jízdu Kanady za titulem!

Všechny zápasy online přenos zde →

MS hokej 2023 live stream Fortuna online TV

Také na Chance TV můžete sledovat až 64 zápasů online na mobilu, pc a tablete. Po registraci se pak můžete zcela zdarma dívat na tisíce sportovních přenosů.

Sledujte MS 2023 online stream zde →

MS hokej online stream na YouTube

IIHF má také svůj oficiální YouTube kanál. Zde je možné sledovat MS hokej 2023 live stream. Některé (nebo i všechny) zápasy ale mohou být geograficky blokované, takže k nim nemají přístup všichni.

Pokud budete tou dobou v zahraničí a chcete se i tak dívat, budete muset zvolit jinou cestu, třeba právě live TV u sázkovek, to je ověřený a fungující zdroj.

Z České republiky na oficiálním kanálu YouTube IIHF, můžete s určitostí sledovat highlights jednotlivých zápasů.

Spustiť video higlights z MS 2023  zde →

MS hokej 2023 online v rádiu

Bohužel ne vždy můžete být u televize či počítače v době konání zápasu. Možná si jen chcete zavzpomínat na staré časy. Ať už tak nebo tak, můžete si pustit zápasy české reprezentace MS v hokeji 2023 online v rádiu na Radiožurnálu, který vysílal přenosy z hokejových utkání i na předchozích šampionátech.

Spustiť audio přenos z MS v hokeji zde →

Sledujte MS 2018 online zde >>