MS Živě

Kde sledovat MS v hokeji online – sázkové kanceláře, ČT Sport plus, textový a audio přenos

Zápasy světového šampionátu nebudou pouze v televizi, alternativou je sledování MS v hokeji online. Letošní světový šampionát se koná od 10. do 26. května, podívejte se, jakými způsoby můžete sledovat zápasy přes internet v TV, mobilu nebo na PC.

SLEDUJTE MS V HOKEJI ONLINE
TV Tipsport ✅ Mobil 500 Kč bez vkladu LIVE ›
TV Chance ✅ Mobil 200 Kč zadarmo LIVE ›
[18+] Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MS v hokeji online

Možností, jak sledovat letošní MS v hokeji online, je celá řada. Všechny zápasy vysílá přes internet Česká televize, celý program šampionátu bude také na live streamech sázkových kanceláří.

Alternativou jsou pak textové onlajny nebo výsledkový servis, jednotlivé zápasy můžete online i poslouchat, ať už díky vysílání v rádiu nebo na některých sportovních portálech.

Mistrovství světa v hokeji online

MS v hokeji 2024 online u České televize

Česká televize tak jako každý rok nabídne kompletní program Mistrovství světa v ledním hokeji, odvysílá tedy všechny zápasy. Ve skupinách se ale běžně v jeden čas hrají dva duely, takže ne vše se vejde živě na ČT sport. Tato utkání vysílá ČT online.

MS v hokeji 2024 online u České televize lze sledovat přes její internetovou platformu ČT sport Plus, která se dá spustit přes HbbTV nebo přes webové stránky či aplikaci. Dostupná je tak pro každého, kdo má k dispozici připojení k internetu.

Sledovat lze takto i záznamy jednotlivých zápasů, sestřihy, studia s hosty a další obsah, který se letošního MS v hokeji týká. Všechny programy ČT jsou volně dostupné, může je tak sledovat každý televizní divák, ať už přijímá televizi pozemně, přes kabel, satelit nebo internet.

Tipsport MS v hokeji soutěž o lístky

MS v hokeji online ČT sport

Samotnou stanici ČT sport mohou diváci sledovat nejen prostřednictvím televize, ale také přes obyčejný internetový prohlížeč. Signál je tak dostupný i pro ty, co televizi doma nemají a sledují video obsah pouze z internetu.

MS v hokeji online ČT sport vysílá v HD rozlišení pro všechny fanoušky v Česku. Ti se jako vždy mohou těšit na zajímavé hosty a špičkový komentář zkušených sportovních redaktorů pod vedením Roberta Záruby.

MS v hokeji online live stream

Sledovat nejen zápasy českého týmu je rovněž možné v live stream přenosech u vybraných sázkových kanceláří. Práva letos získal exkluzivně Tipsport, live streamy tak budou na internetových televizích TV Tipsport a TV Chance.

Ty může sledovat každý zaregistrovaný klient těchto sázkových kanceláří a kromě MS v hokeji 2024 získá přístup i k nepřebernému množství dalších sportovních přenosů nejen z hokeje, ale i mnoha dalších oblíbených sportů.

Výhodou live streamů sázkových kanceláří je mimo jiné to, že je můžete sledovat zcela zdarma. Navíc si rovnou při jejich sledování máte možnost i vsadit a užít si tak zápas ještě víc.

SLEDUJTE MS V HOKEJI ONLINE
TV Tipsport ✅ Mobil 500 Kč bez vkladu LIVE ›
TV Chance ✅ Mobil 200 Kč zadarmo LIVE ›
[18+] Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MS v hokeji online výsledky a textové přenosy

Vedle video přenosů se dá hokej sledovat i formou obyčejného textu, kdy fanoušek sleduje pouze průběžné změny skóre nebo podrobnější textový popis dění na ledě.

Z MS v hokeji online výsledky přináší známý portál Livesport.cz, kde jsou i podrobné tabulky, různé statistiky a najdete na něm i výsledky spousty sportovních soutěží z celého světa.

Podrobné textové přenosy pak můžete sledovat na webu Onlajny.com, kde vás jejich redaktoři provedou jednotlivými zápasy v detailních popisech akce.

MS v hokeji online audio přenosy

Kdo nemá možnost zápasy sledovat, ale může je alespoň poslouchat, pro něj jsou určené z MS v hokeji online audio přenosy.

Ty tradičně každý rok nabízí rozhlasová stanice Radiožurnál Sport, dalším místem, kde bývají audio komentáře k dispozici, je výsledkový portál Livesport.

Možností, jak sledovat z MS v hokeji online přenos, je tedy spousta, všechny jsou navíc dostupné zcela zdarma a užít si tak letošní šampionát mohou všichni fanoušci.

Zdroje: ceskatelevize.cz, tipsport.cz, chance.cz, rozhlas.cz