MS Česko

Česko – Norsko na MS v hokeji 2024: program, sestavy, vstupenky, kde sledovat

I druhé utkání, kterým bylo Česko – Norsko, na MS v hokeji 2024 dokázal národní tým vyhrát a po dvou zápasech má v tabulce 5 bodů. Výhra se nerodila lehce, Česko v jeden moment prohrávalo dokonce 1:3. Podívejte se na výsledek, sestřih a vítěznou sestavu.

HOKEJ ČESKO – NORSKO LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Česko – Norsko MS v hokeji 2024

Druhý den MS v hokeji 2024 a druhé utkání pro národní mužstvo. Těžký úvod šampionátu, ale Česko zvládlo a vede tabulku skupiny A.

Norsko na tom s rozpisem je totožně, ale bohužel pro ně v kolonce získaných bodů svítí po dvou utkáních nula.

Česko – Norsko na MS hokej 2024

Česko – Norsko 6:3

Česko vs. Norsko sliboval urputný hokej proti našemu neoblíbenému soupeři, se kterým jsme už jednou dokázali prohrát. Utkání začalo vcelku rychlou brankou Romana Červenky, který nastoupil k 200. zápasu v národním mužstvu. Norsko ovšem bleskově vyrovnalo a po dalších chybách našich borců odskočilo do vedení 3:1. Česko do konce třetiny ještě snížilo další brankou z hole našeho kapitána.

Druhá třetina začala minutovou přesilovkou Norů 5 na 3. Severské mužstvo ji ovšem nezužitkovalo a od té doby začal drtivý tlak českého mužstva. Ten přinesl zasloužené srovnání stavu brankou Beránka. Kromě vyrovnávací branky nabídla prostřední dvacetiminutovka velké množství osobních soubojů a potyček, takže diváci se rozhodně nenudili.

Ve třetí třetině pokračovala nátlaková hra Česka a Matěj Stránský otočil skóre. Libor Hájek poté dělovkou od mantinelu zvýšil na 5:3 a do prázdné branky pečetil výhru Ondřej Palát. Česko má tedy po dvou zápasech 5 bodů a vede skupinu A.

VIDEO: Sestřih utkání Česko – Norsko

Česko – Norsko MS hokej sestavy

  • Sestava Česko: Mrázek (Dostál ) – Gudas, Krejčík, Kempný, Rutta, Hájek, Kundrátek, Špaček – Červenka, Sedlák, Kaše, Palát, Kubalík, Tomášek, Kämpf, Stránský, Voženílek, Beránek, Flek, Kondelík
  • Sestava Norsko: Haukeland (Arntzen ) – Johannessen, Solberg, Hansen, Norstebo, Korgdahl, Kaasastul, Engebraten – Salsten, Zuccarello, Thoresen, Olsen, Berg-Paulsen, Vikingstad, Steen, Vesterheim, Brandsegg-Nygard, Ostrem Salsten, Ronnild, Martinsen
HOKEJ ČESKO – NORSKO LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kde sledovat MS hokej Česko vs. Finsko live

Je mnoho způsobů kde sledovat MS v hokeji Česko vs. Finsko live. Od tradičního sledování v televizi, po live stream zdarma od sázkové kanceláře Tipsport.

MS hokej 2024 Česko – Norsko live stream zdarma

Stále populárnější je sledovat zmiňovaný live stream zdarma od sázkové kanceláře Tipsport. Její TV Tipsport má velice bohatý program i mimo hokej.

Stačí splnit několik jednoduchých kroků a můžete si užít sledování zdarma a ještě k tomu získáte bonus za registraci.

Velkou výhodou je také to, že je k dispozici mobilní aplikace, takže utkání můžete sledovat i na cestách.

CZE – NOR LIVE STREAM ▷

Jak sledovat MS hokej Česko – Norsko živě na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsportu a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „HOKEJ“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování zápasu Česko – Norsko na MS v hokeji 2024 na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

TV Tipsport live stream banner

MS hokej Česko – Norsko živě v TV

Nejtradičnější možností kde sledovat Česko – Norsko je klasicky živě v TV na stanici ČT sport. Kanál, který je volně dostupný v pozemním vysílání nebo díky online a satelitním televizím.

Zápasy lze na této stanici sledovat i ze záznamu. V případě kolize dvou programů je ke sportovním přenosům využívám i kanál ČT 2, který do vzniku ČT sport, byl hlavní sportovní stanicí.

MS v hokeji Česko – Norsko online

Zápas z MS v hokeji Česko – Norsko lze samozřejmě sledovat také online. Opět můžeme poděkovat České televizi a jejímu online sportovnímu kanálu ČT sport Plus. Jehož nabídka je stále bohatší a bohatší, takže si na své přijdou i nehokejoví fanoušci.

Pokud se spokojíte pouze s textovým přenosem a nepotřebujete ke sledování zápasu obraz, pak je tu web onlajny.com, který je v tomto jednička na trhu. Můžete ovšem sledovat pouze změny skóre a statistiky, k tomu navštivte například livesport.cz nebo sofascore.com.

MS hokej 2024 Česko – Norsko vstupenky

Nejen na zápas Česko – Norsko, ale na celý MS hokej jsou vstupenky českých zápasů beznadějně vyprodány. Vzhledem k českému pořadatelství se to dalo očekávat. K sehnání jsou již pouze lístky na divácky méně atraktivní utkání, jako například Rakousko – Dánsko.

Existuje ovšem možnost, že se některé z nich uvolní zpět do prodeje. Pokud tedy máte o lístky zájem, pak doporučujeme sledovat webové stránky prodejních společností Ticketportal, Ticketmaster a Sports Events 365, která vám po registraci pošle notifikaci o tom, že jsou vstupenky k dispozici.

Česko – Norsko bilance

Bilance vzájemných zápasů Česko – Norsko na MS v hokeji hovoří jasně ve prospěch českého týmu.

V přehledné tabulce se můžete podívat na posledních deset zápasů historie s Norskem na mistrovství světa.

ČESKO – NORSKO ZÁPASY NA MS
Datum Fáze Vítěz Výsledek
27. 4. 2009 Základní skupina Česko 5:2
11. 5. 2010 Základní skupina Norsko 2:3
7. 5. 2012 Základní skupina Česko 4:3 SN
14. 5. 2013 Základní skupina Česko 7:0
18. 5. 2014 Základní skupina Česko 1:0
12. 5. 2016 Základní skupina Česko 7:0
11. 5. 2017 Základní skupina Česko 1:0 PP
11. 5. 2019 Základní skupina Česko 7:2
21. 5. 2022 Základní skupina Česko 4:1
20. 5. 2023 Základní skupina Česko 2:0

Česko – Norsko MS v hokeji 2024 kurzy

MS hokej Česko – Norsko sice exkluzivně vysílá pouze Tipsport, ale kurzy naleznete u všech českých sázkových kanceláří.

Sázkových příležitostí je nepřeberné množství. Vsázet můžete konzervativně na vítěze zápasu nebo třeba tipnout počet gólů.

Nezapomeňte využít bonus za registraci, který získáte zdarma. V tabulce níže se můžete podívat na výše bonusů jednotlivých kanceláří.

VSAĎTE SI NA MS V HOKEJI S BONUSEM
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Betano 500 Kč bonus VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 600 Kč bez rizika VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Česko na MS v hokeji 2024 program

Abyste nepřišli o další program Česka na MS v hokeji, tak vám ho přinášíme i zde. Zápasem Česko – Norsko má národní tým za sebou dva úvodní duely v prvních dvou dnech turnaje.

Celkem každý tým odehraje ve skupině 7 zápasů. Kromě Česka je ve skupině A hlavním favoritem Kanada a Finsko. S Finskem náš tým skupinový program otevřel, naopak s Kanadou ho uzavře.

MS V HOKEJI 2024 PROGRAM ČESKO
Datum Skupina Zápas Čas
10. 5. Skupina A Česko – Finsko 20:20h
11. 5. Skupina A Norsko – Česko 20:20h
13. 5. Skupina A Švýcarsko – Česko 20:20h
15. 5. Skupina A Česko – Dánsko 16:20h
17. 5. Skupina A Česko – Rakousko 20:20h
18. 5. Skupina A Česko – Velká Británie 20:20h
21. 5. Skupina A Kanada – Česko 16:20h
23. 5. Čtvrtfinále USA – Česko 20:20h

MS hokej Česko – Norsko dnes

Informace ze zákulisí, z dění šampionátu a spoustu novinek z MS hokej Česko – Norsko se dnes dozvíte ze sociálních sítí a oficiálních webů.

Zdroj: wikipedia.org, tipsport.cz, chance.cz, ifortuna.cz, betano.cz. sazka.cz, ticketmaster.cz,sportsevents365.cz, ceskatelevize.cz