MS Česko

Česko – Švýcarsko na MS v hokeji 2024: program, vstupenky, sestavy, live stream

Zápas Česko – Švýcarsko MS v hokeji 2024 bylo již třetím utkáním našeho národního týmu ve skupině. Tentokrát už se našin zvítězit nepodařilo, po velkém boji jsme se Švýcary prohráli po nájezdech.

HOKEJ ČESKO – ŠVÝCARSKO LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Česko – Švýcarsko MS v hokeji 2024

Třetím utkání našeho národního mužstva na MS v hokeji 2024 byl souboje se Švýcarskem. Neoblíbený soupeř si stejně jako český tým dělá zálusk na výhru ve skupině nebo minimálně postup ze druhého místa.

Po velkém boji naši prohráli po nájezdech, v tabulce skupiny A jsou taky nyní na 4. místě, naopak Švýcarsko se dostalo do jejího čela.

MS hokej Česko – Švýcarsko 2024

Česko – Švýcarsko hokej MS 2024

Ve třetím zápase na letošním MS čekal český národní tým velmi silný soupeř, který je v žebříčku IIHF dokonce před námi na 7. místě.

Švýcaři opět prokázali svou sílu v přesilovkách, ve 14. minutě ji využil Kevin Fiala a prohrávali jsme 0:1. Přesilovku se ale podařilo využít i našim hokejistům, ve 36. minutě se prosadil Matěj Stránský.

Vyrovnaný zápas dospěl do prodloužení, kde měli Švýcaři velkou šanci zejména v závěru, kdy hráli přesilovku. Nakonec se rozhodovalo v nájezdech, kde dalo Švýcarsko 2 branky, z našich byl úspěšný pouze Matěj Stránský. Zapisujeme si tak do tabulky bod a po třech zápasech jsme na 4. místě skupiny A.

VIDEO: Sestřih zápasu Česko – Švýcarsko

MS v hokeji Česko – Švýcarsko sestavy

  • Sestava Česko: Dostál (Mrázek) – Gudas, Krejčík, Kempný, Rutta, Hájek, Kundrátek, Špaček – Červenka, Sedlák, Kaše, Palát, Kubalík, Tomášek, Kämpf, Stránský, Voženílek, Beránek, Flek, Kondelík
  • Sestava Švýcarsko: Schmid (Genoni) – Glauser, Josi, Kukan, Siegenthaler, Marti, Loeffel, Jung, Fora – Hischier, Fiala, Bertschy, Jager, Niederreiter, Andrighetto, Senteler, Simion, Herzog, Ambühl, Kurashev, Thürkauf
HOKEJ ČESKO – ŠVÝCARSKO LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kde sledovat hokej Česko – Švýcarsko živě

Stejně jako u ostatních zápasů MS v hokeji živě, tak i hokej Česko – Švýcarsko je kde sledovat. Zápasy je možné naladit živě v televizi, online na internetu nebo live stream zdarma od sázkové kanceláře Tipsport.

Hokej Česko – Švýcarsko live stream od TV Tipsport

Stále populárnější je sledování nejen hokejových utkání přes live stream od TV Tipsport. Její nabídka je stále bohatší a na své si zde přijdete ať už sledujete hokej nebo dostihy.

Ke sledování zdarma navíc stačí splnit několik jednoduchých kroků, navíc získáte bonus za registraci, který vám umožní snáze splnit podmínky sledování zdarma.

CZE – SUI LIVE STREAM ▷

Jak sledovat live stream zdarma na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsportu a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „HOKEJ“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování zápasu Česko – Švýcarsko na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

TV Tipsport live stream banner

MS hokej Česko – Švýcarsko živě v TV

Tradiční možností je potom sledování zápasu Česko – Švýcarsko na MS v hokeji 2024 v televizi. O přímé přenosy se již řadu let stará sportovní kanál ČT sport a v případě potřeby vysílá Česká televize zápasy z mistrovství světa i na kanále ČT 2.

Jelikož Česká televize vlastní práva na vysílání turnajů organizace IIHF až do roku 2028, tak se každý kdo sleduje TV přes volně šířené pozemní vysílání, může těšit na další roky přenosů mezinárodních zápasů.

MS v hokeji Česko – Švýcarsko online

Díky České televizi můžeme zápas Česko – Švýcarsko sledovat i online. Její online stanice ČT sport Plus přenáší kompletní program mistrovství světa a zápasy si navíc můžete vybírat podle osobních preferencí.

Pokud vám stačí sledovat hokej Česko – Švýcarsko pouze textově, potom můžeme doporučit zavedený web onlajny.com. Jste-li ještě skromnější a postačí vám sledovat pouze průběžné skóre a statistiky, tak jsou tu výsledkové servisy, jako je například livesport.cz.

MS v hokeji 2024 Česko vs. Švýcarsko vstupenky

Pokud stále nemáte vstupenky na zápas Česko vs. Švýcarsko, tak vás musíme zklamat, protože všechny zápasy českého týmu na MS v hokeji 2024 jsou beznadějně vyprodané. V prodeji zůstaly lístky pouze na divácky méně atraktivní zápasy bez české účasti.

Existuje ovšem možnost, že se některé vstupenky vrátí do prodeje. Stačí proto sledovat oficiální weby prodejců nebo se u nich registrovat a dostat upozornění v případě uvolnění lístků zpět do prodeje. Prodejci jsou Ticketportal, Ticketstream nebo Sports Eevents 365.

MS hokej Česko – Švýcarsko kurzy

Sledovat MS hokej Česko – Švýcarsko se dá sice jenom u Tipsportu, ale najít kurzy můžete u jakékoliv české sázkové kanceláře. Všechny navíc nabízí zajímavé bonusy zdarma jenom za registraci, takže nic neriskujete.

Kurzová nabídka je stále bohatší. Už nemusíte vsázet pouze na vítěze zápasu, ale můžete zkusit vsadit na střelce, počet gólů v jednotlivých třetinách a mnoho dalších příležitostí.

VSAĎTE SI NA MS V HOKEJI S BONUSEM
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Betano 500 Kč bonus VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 600 Kč bez rizika VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Česko vs. Švýcarsko MS hokej bilance

Dávno pryč je doba, kdy Česko s přehledem poráželo švýcarské výběry naturalizovaných Kanaďanů a Američanů. Švýcarsko má již několikátou generaci vlastních odchovanců, kteří za posledních 10 let přivezli z mistrovství světa více medailí než náš národní tým.

I tak jsme historicky ve vzájemných zápasech stále úspěšnější. Z 22 zápasů jsme uspěli 10x v základní hrací době a 3x po prodloužení nebo nájezdech. Švýcarsko vyhrálo 9x za plný bodový zisk, ale v nastaveném čase nás neporazilo ani jednou.

ČESKO – ŠVÝCARSKO ZÁPASY NA MS
Datum Fáze Vítěz Výsledek
15. 5. 2010 Osmifinále Švýcarsko 2:3
6. 5. 2013 Skupina Švýcarsko 2:5
16. 5. 2013 Čtvrtfinále Švýcarsko 1:2
12. 5. 2015 Skupina Česko 2:1 SN
17. 5. 2016 Skupina Česko 5:4
16. 5. 2017 Skupina Švýcarsko 1:3
8. 5. 2018 Skupina Česko 5:4 SN
21. 5. 2019 Skupina Česko 5:4
22. 5. 2021 Skupina Švýcarsko 2:5
21. 5. 2023 Skupina Švýcarsko 2:4

MS v hokeji 2024 Česko program

Česko na MS v hokeji 2024 čeká program 7 zápasů ve skupině a případných dalších ve vyřazovací fázi. Za sebou má již utkání s Finskem a Norskem. Skupinovou část uzavře s hlavním favoritem celého turnaje Kanadou.

MS V HOKEJI 2024 PROGRAM ČESKO
Datum Skupina Zápas Čas
10. 5. Skupina A Česko – Finsko 20:20h
11. 5. Skupina A Norsko – Česko 20:20h
13. 5. Skupina A Švýcarsko – Česko 20:20h
15. 5. Skupina A Česko – Dánsko 16:20h
17. 5. Skupina A Česko – Rakousko 20:20h
18. 5. Skupina A Česko – Velká Británie 20:20h
21. 5. Skupina A Kanada – Česko 16:20h
23. 5. Čtvrtfinále USA – Česko 20:20h

Česko – Švýcarsko na MS hokej 2024 dnes

Veškeré informace, novinky ze zákulisí, krátká vide a mnoho dalšího ze zápasu Česko – Švýcarsko na MS hokej 2024 dnes můžete zhlédnout na oficiálních webech nebo na sociálních sítích.

Zdroj: wikipedia.org, tipsport.cz, chance.cz, ifortuna.cz, betano.cz. sazka.cz, ticketmaster.cz,sportsevents365.cz, ceskatelevize.cz